Islámisté se už dávno vymkli kontrole aneb co s takzvanou multi-kulturalizací dál ?

9. 1. 2015 v 19:58 | Kategorie: Zahraniční | Autor: Lukáš Přibyl, DDV

Milí čtenáři,

uplynulé události týkající se násilného rozšiřování Islámu nemusím znovu opakovat. Je snad všem jasné, co tím myslím. Problém ale je v tom, že lidé silně podcenili mé varování. Říkal jsem přece, že skutečný, mnohem horší nepřítel není Rusko, ale Islámisté - nebo jinak řečeno stále sílící organizace tvářící se jako stát s označením "Islámský stát" (IS).

Snaha evropských států o přijetí lidí v podstatě z úplně jiné kultury se ukazuje býti fatálním rozhodnutím. Naopak by je měli doslova vyhodit tam, kde má Islám své místo. Jádro válečného konfliktu sice zuří kdesi na východě planety, ale jak je vidět, kultura Islámu je (byť jen částečně) všude tam, kde třeba jen jediný člověk uznává dané zvyklosti. Proto je potřeba Islámisty doslova vyhodit a to včetně jejich potomků (i takových, které jejich matka porodila na území Evropy (obzvlášť v případě, že se takoví lidé budou hlásit ke Koránu).

Náboženství Islámu se již dávno ukázalo silně nebezpečné. Ne snad pro náboženství jako takové, ale kvůli činům jistých zločineckých organizací či skupin, které si své činy ospravedlňují odvoláváním se na jakýsi svůj zkreslený obraz informací z Koránu (což je "Bible Islámu").

Problém současné primitivní civilizace je především ten, že zodpovědným politikům dlouho trvá než se konečně dohodnou na tom, co je jasné hned. "Krásný" příklad nalézáme právě v případě osudové chyby zvané "Islámisti".  

Na závěr bych jen zdůraznil, že... jednotlivé kultury by podle mého názoru měly být od sebe izolovány a už vůbec by náboženství nemělo "co mluvit" do věcí státu. 

Žádné komentáře:

Okomentovat